о. Назарій Заторський

Народився 2 квітня 1979 р. в м. Львові, де провів дитячі та юнацькі роки. 1996 р., відразу після закінчення СШ № 85, вступив до Львівської вищої духовної семінарії Святого Духа (тоді знаходилася в смт. Рудно).

1999 р. після завершення філософських студій спрямований на навчання до Східної Колегії в м. Айхштет (Collegium Orientale) в Німеччині, де продовжив навчання на базі місцевого Католицького університету (Katholische Universität Eichstätt-Ingolstadt). Завершив навчання 2004 р. дипломом з богослов’я (магістр).

2004 р., повершувшися в Україну, працював у Донецько-Харківському екзархаті УГКЦ.

У листопаді 2004 р. отримав дияконські свячення з рук екзарха Донецько-Харківського кир Степана Менька, ЧНІ.

19.06.2005 (на свято Зіслання Святого Духа) у Львові кир Степан Меньок уділив священичі свячення.

З осені 2004 аж до закриття радіостанції працював позаштатним кореспондентом Радіо «Воскресіння», зокрема підготував цикл передач про духовні тенденції в сучасному кінематографі.

З осені 2005 по осінь 2006 – священиче служіння в м. Полтава.

З осені 2006 р. відбув на докторські студії з догматики в університет м. Фрібур, Швейцарія.

З весни 2007 почав служити для українців у Лозанні, відтак у Цюриху.

З 2017 р. також обслуговує українську громаду Женеви.

У 2018 р. перейшов із Донецького екзархату до єпархії св. Володимира в Парижі.

У грудні 2019 р. в Інституті археографії та джерелознавства ім. М. Грушевського в Києві захистив кандидатську дисертацію з історії за монографією «“Послання Мисаїла до папи Сикста IV” 1476 р.: реконструкція архетипу» (монографію видано в Українському католицькому університеті у Львові).

Адміністратор громад у Цюриху, Лозанні та Женеві.

 

 

о. Володимир Горошко

Народився 19 жовтня 1980 року у смт. Новий Яричів, Кам’янка-Бузького району, Львівської обоасті у сім’ї Андрія та Марії Горошко.

З 1987 по 1998 навчався у Новояричівській середній школі.

З 1999 по 2006 навчався у Тернопільській вищій духовній семінарії де отримав диплом бакалавра.

З 2006 по 2009 навчався на факультеті східного канонічного права у Папському Східному Інституті у Римі, Італії. Навчання закінчив протягом трьох років і звахистив титул ліцензіату з оцікою «Magnia cum laude».

Після закінчення навчання працював 5 років у трибуналах Сокальсько-Жовківської єпархії та Тернопільсько-Зборівської архиєпархії, починаючи від уряду нотаря і закінчуючи суддею.

24 квітня 2010 року одружився із Третяк Іриною.

27 червня 2010 р. отримав священичі свячення з рук архиєпископа Тернопільсько-Зборівського Кир Василія Семенюка.

27 січня 2013 народився син Марко, а 21 червня 2021 р. – Лука.

З 2016 року розпочав капеланське служіння для української спільноти у місті Луґано, Швейцарія, з 2017 у місті Берн, а з 2020 р. – в Базелі.

 

о. Святослав Горецький

 

Народився 23 квітня 1982 р. в м. Житомир, де закінчив середню школу № 27. З 1997 по 2002 р. навчався в Агротехнічному коледжі й університеті Житомира, відтак до 2007 р. працював за фахом у м. Корк, Ірландія.

З 2007 по 2013 р. проходив священичий вишкіл у Львівській духовній семінарії Святого Духа, а наукову формацію здобував на базі Українського Католицького Університету, де 2013 р. отримав диплом магістра богослов’я.

01.09.2013 р. одружився з Юстиною Донш. Бог поблагословив подружжя трьома діточками: 16.12.2014 р. народився син Лука, 15.05.2017 – донька Анастасія, а 30.01.2020 р. – донька Павліна.

З 2013 по 2016 р. проходив практику при катедрі св. Володимира Великого в Парижі, одночасно вивчаючи французьку мову на базі Католицького інституту.

29.09.2013 р. з рук єпарха Парижу кир Бориса Ґудзяка отримав дияконські, а 31.05.2015 р. – священничі свячення.

З 2016 по 2021 р. був душпастирем для регіону Лорен і м. Реймс, а також адміністратором українського дому о. Павла Когута в с. Маквілер у Франції.

З осені 2021 р. перейняв душпастирську опіку над українськими громадами Лозанни та Женеви у Швейцарії.